Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte | Trener biznesu Mirosław Plak

Szkolenia otwarte - tematyka i miejsca realizacji szkoleń otwartych

Szkolenia otwarte realizowane przez trenera obejmują warsztaty z zakresu sprzedaży, negocjacji, zakupów (negocjacje zakupowe), zarządzania oraz z zakresu obsługi klienta. Trener Mirosław Plak prowadzi obecnie szkolenia w formie otwartej w pięciu lokalizacjach: w Krakowie, w Warszawie, w Gdańsku, we Wrocławiu oraz w Katowicach.
Szkolenia otwarte

Tematyka szkoleń otwartych

Szkolenia otwarte - metody szkoleniowe

Lokalizacja realizacji szkoleń otwartych

Obecnie trener biznesu Mirosław Plak realizuje szkolenia otwarte w pięciu miastach: Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i w Katowicach. Na poniższych mapach Google możesz sprawdzić  lokalizacje, w których trener Mirosław Plak prowadzi szkolenia:

Szkolenia otwarte Kraków

Szkolenia Kraków

Hotel***** Radisson Blu ul. Straszewskiego 17, Kraków
Hotel ibis Kraków Stare Miasto, ul. Pawia 15, Kraków

Szkolenia otwarte Warszawa

Szkolenia otwarte Gdańsk

ibis Styles Warszawa City ul. Grzybowska 43, Warszawa
Hotel*** Novotel Gdańsk Marina ul. Jelitkowska 20, Gdańsk

Szkolenia Wrocław

Szkolenia Katowice

Hotel*** Europejski ul. Piłsudskiego 88, Wrocław
Hotel*** Quality Silesian ul. Szybowcowa 1A, Katowice

Harmonogram szkoleń otwartych

Sprawdź harmonogram szkoleń otwartych realizowanych przez trenera na stronie firmy szkoleniowej SCHECTERS Szkolenia:
Szkolenia otwarte Kraków

Specyfika szkoleń otwartych

Warsztaty w formie szkoleń otwartych skierowane są do osób, które potrzebują rozwinąć umiejętności w określonej tematyce, natomiast wewnątrz firmy lub organizacji nie ma wystarczającej liczby potencjalnych uczestników, aby zorganizować szkolenie profilowane realizowane w formie zamkniętej. Szkolenia otwarte mają ustalony termin i lokalizację, na które mogą zapisywać się uczestnicy z różnych firm. Szkolenia w tej formie dają różne korzyści, o których możesz przeczytać poniżej.

Dlaczego warto wybrać szkolenie otwarte?

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu otwartym to przede wszystkim możliwość przeszkolenia w firmie jednej, dwóch lub trzech osób z wybranej tematyki (przy czterech, pięciu lub większej liczbie uczestników warto rozważyć przeprowadzenie szkolenia w formie zamkniętej). Szkolenia takie dają możliwość poznania osób z innych firm, a przez to pozwalają na wymianę doświadczeń oraz korzystania z wypracowanych już przez innych rozwiązań, które w wielu przypadkach można wdrożyć we własnej pracy. Działania funkcjonujące w innych branżach mogą być doskonałą inspiracją do świeżego spojrzenia na własną pracę i prowadzić do stworzenia innowacyjnych, kreatywnych pomysłów.

Co otrzymuje uczestnik szkolenia otwartego?

Na początku szkolenia otwartego trener zbiera indywidualne potrzeby uczestników kursu odnośnie priorytetów rozwojowych, tak aby w jak największym stopniu dostosować przebieg warsztatów do  każdego uczestnika szkolenia. Istotne jest, aby uczestnik po odbyciu szkolenia potrafił w jak najwyższym stopniu przełożyć zdobytą wiedzę i umiejętności  na zwiększenie efektywności działań w codziennej pracy zawodowej.  Celem trenera jest realizacja zarówno głównego programu szkolenia, jak i w maksymalnym stopniu zaspokojenie indywidualnych potrzeb rozwojowych uczestników. Ponadto wszyscy uczestnicy szkolenia otwartego otrzymują:

„Tylko poprzez zmaganie się z wyzwaniami, które obecnie wydają się być poza naszym zasięgiem, można coraz pewniej zmierzać ku gwiazdom.”
Brian Tracy

Szkolenie otwarte czy zamknięte - kiedy zamiast szkolenia otwartego wybrać szkolenie zamknięte?

Są sytuacje, w których warto zdecydować się na realizację szkolenia zamkniętego. Dotyczy to między innymi firm oraz organizacji, które chcą podnieść i przećwiczyć umiejętności większej ilości pracowników. Kolejnym powodem wyboru warsztatów w zamkniętej formie jest potrzeba sprofilowania i dostosowania szkolenia do konkretnej branży. Szkolenia zamknięte dają ponadto możliwość indywidualnego ustalenia terminu oraz miejsca realizacji szkolenia. Może się ono odbyć zarówno w siedzibie firmy klienta, jak i w wynajętym hotelu lub ośrodku szkoleniowym.

Harmonogramy szkoleń otwartych z podziałem na lokalizacje

Zobacz harmonogramy szkoleń otwartych w poszczególnych lokalizacjach: w Krakowie, w Warszawie, w Gdańsku, we Wrocławiu i w Katowicach. Zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę internetową firmy SCHECTERS Szkolenia.

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.”
Peter Drucker