Szkolenia Kraków

Szkolenia Kraków | Szkolenia, kursy i warsztaty biznesowe w Krakowie

Szkolenia Kraków

Szkolenia Kraków. Warsztaty i kursy biznesowe realizowane w Krakowie mogą być dla Państwa bardzo dobrą okazją do połączenia rozwoju praktycznych umiejętności zawodowych z możliwością zwiedzenia dawnej stolicy Polski. Pobyt w Krakowie to doskonała sposobność na udział w wybranym szkoleniu otwartym w połączeniu z przyjemnym spędzeniem wolnego czasu po szkoleniu. Listę z tematyką szkoleń otwartych realizowanych w Krakowie znajdziesz poniżej.
Szkolenia Kraków

Polecamy szkolenia otwarte w Krakowie

Termin: 17-18.06.2024
Trener: Natalia Tatarczuch
Miejsce: Hotel Radisson Blu Kraków
Termin: 27-28.06.2024
Trener: Mirosław Plak
Miejsce: Hotel Radisson Blu Kraków
Termin: 27-28.06.2024
Trener: Natalia Tatarczuch
Miejsce: Hotel Radisson Blu Kraków
Termin: 07-08.10.2024
Trener: Mirosław Plak
Miejsce: Hotel Radisson Blu Kraków
Termin: 07-08.10.2024
Trener: Natalia Tatarczuch
Miejsce: Hotel Radisson Blu Kraków
Zobacz więcej szkoleń otwartych na stronie firmy SCHECTERS Szkolenia:

Tematyka szkoleń i kursów realizowanych w formie otwartej w Krakowie

Lista kursów, które realizowane są w Krakowie stale się powiększa. Na chwilę obecną dostępne są szkolenia:
Na dole strony znajdziesz ramowe programy szkoleń realizowanych w Krakowie zawierające kluczową zawartość merytoryczną. Aby zapoznać się ze szczegółowymi programami i opisami szkoleń przejdź na stronę firmy szkoleniowej z Krakowa SCHECTERS Szkolenia. Link do programów i opisów szkoleń znajdziesz również na dole strony.

Lokalizacja szkoleń otwartych w Krakowie

Trener biznesu Mirosław Plak prowadzi szkolenia otwarte w Hotelu***** Radisson Blu przy ulicy Straszewskiego 17 w Krakowie. Miejsce szkoleń zlokalizowane jest w centrum Krakowa, w odległości 500 metrów od Rynku Głównego i 350 metrów od Wzgórza Wawelskiego.
Alternatywna lokalizacja szkoleń: Hotel*** ibis Kraków Stare Miasto ul. Pawia 15 w Krakowie, około 350 metrów od Dworca PKP Kraków Główny oraz 1300 metrów od Rynku Głównego w Krakowie.
Hotel Radisson Blu Kraków ul. Straszewskiego 17, Kraków
Hotel ibis Kraków Stare Miasto ul. Pawia 15, Kraków

Uczestnikom szkoleń otwartych w Krakowie firma zapewnia:

Salę szkoleniową w hotelu w centrum Krakowa
Materiały szkoleniowe i piśmiennicze
Skrypty szkoleniowe z najważniejszymi treściami z warsztatu
Przerwy kawowe
Lunch
Dyplomy – certyfikaty ukończenia szkolenia

„Zdolność, by uczyć się szybciej niż Twoi konkurenci, może stanowić jedyny element przewagi.”
Arie De Geus

Specyfika szkoleń otwartych

Szkolenia otwarte skierowane są do osób, które zamierzają indywidualnie rozwinąć swoje umiejętności w wybranym obszarze. Temat szkolenia, termin i miejsce są z góry ustalone przez firmę szkoleniową, a uczestnicy zapisują się na wybrane warsztaty. Podczas szkoleń spotykają się uczestnicy z różnych firm. Taki skład grupy szkoleniowej pozwala uczestnikom na osiągnięcie wielu korzyści, o których możesz dowiedzieć się więcej na podstronie dotyczącej szkoleń otwartych.
Dowiedz się więcej na temat szkoleń otwartych:

Szkolenia Kraków

Przejdź do witryny internetowej firmy szkoleniowej z Krakowa SCHECTERS Szkolenia, w której trener biznesu Mirosław Plak prowadzi kursy i warsztaty biznesowe. Na witrynie oprócz szczegółowych programów kursów i zasad organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych znajdziesz również wiele innych informacji. W tym między innymi: ofertę doradztwa biznesowego, artykuły dotyczące różnych aspektów działań biznesowych oraz zbiór cytatów motywacyjnych.

Kursy biznesowe Kraków

Szkolenia Kraków - dlaczego warto przyjechać na szkolenie do dawnej stolicy Polski?

Powodów do odwiedzenia Krakowa i uczestnictwa w szkoleniu może być wiele i każdy z uczestników szkolenia może znaleźć odmienny. Warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które sprawią, że przyjedziecie do Krakowa, aby połączyć udział w szkoleniu ze zwiedzeniem Krakowa oraz wywiezieniem stąd oprócz praktycznych umiejętności także niezapomnianych wspomnień:
Zwiedzanie Krakowa
Szkolenia i kursy Kraków

Szkolenia, kursy i warsztaty biznesowe w Krakowie

„Posiadanie kapitału intelektualnego niewiele różni się od posiadania nieruchomości. Aby uzyskać dochód trzeba stale inwestować, a nie tylko ściągać czynsz.”
Esther Dyson

Zarys programów szkoleń realizowanych w Krakowie w formie otwartej

Zobacz zawartość merytoryczną szkoleń, które trener biznesu Mirosław Plak realizuje w Krakowie jako szkolenia otwarte.

Szkolenia Kraków - szczegółowe programy szkoleń

Aby zapoznać się ze szczegółowymi programami oraz dowiedzieć więcej o szkoleniach przejdź na stronę firmy szkoleniowej z Krakowa SCHECTERS Szkolenia, w której trener prowadzi kursy i warsztaty:
Kursy w Krakowie

„Sukces w biznesie wymaga treningu, dyscypliny i ciężkiej pracy. Ale jeśli nie obawiasz się tych rzeczy, możliwości są tak wielkie dziś, jak kiedyś.”
David Rockefeller