Trener negocjacji

Mirosław Plak

Trener negocjacji

Trener negocjacji Mirosław Plak. Jedną z najistotniejszych specjalizacji szkoleniowych trenera są warsztaty z negocjacji. Mirosław Plak prowadzi szkolenia z negocjacji handlowych, negocjacji zakupowych oraz z szeroko pojętych negocjacji biznesowych. Spośród uczestników biorących udział w warsztatach negocjacyjnych są zarówno pracownicy firm biznesowych, jak i pracownicy instytucji państwowych i publicznych.

Negocjacje w biznesie

Szkolenie „Negocjacje w biznesie” skierowane jest do uczestników, którzy na co dzień negocjują warunki współpracy z innymi osobami, ustalają zasady działania w sytuacjach, gdy różnica zdań i sposobów osiągnięcia celów wymaga wypracowania wspólnego stanowiska.

Zobacz program szkolenia z negocjacji na stronie firmy szkoleniowej SCHECTERS Szkolenia:

Skuteczny specjalista działu zakupów

Szkolenie „Skuteczny specjalista działu zakupów” to oferta skierowana do Specjalistów ds. zakupów oraz kupców, którzy chcieliby podczas rozmów negocjacyjnych z dostawcami uzyskiwać lepsze warunki współpracy. Szkolenie porusza również zagadnienia związane z usprawnieniem i optymalizacją pracy działu zakupów.

Zobacz program szkolenia dla specjalistów ds. zakupów na stronie firmy szkoleniowej SCHECTERS Szkolenia:

Negocjacje zakupowe

„Negocjacje zakupowe” to szkolenie skierowane do kupców. Warsztatowa forma szkolenia, dużo ćwiczeń i symulacji negocjacyjnych umożliwi kupcom na przećwiczenie swojego warsztatu negocjacyjnego oraz weryfikację i usprawnienie obecnie posiadanych umiejętności.

Zobacz program szkolenia z negocjacji zakupowych na stronie firmy szkoleniowej SCHECTERS Szkolenia:

Trener negocjacji Mirosław Plak

„Jeśli chcesz rozwinąć, przećwiczyć lub zweryfikować swoje umiejętności negocjacyjne – zadzwoń lub napisz do mnie. Zapraszam Cię na szkolenie z negocjacji. Na pewno będzie dużo warsztatów, ćwiczeń i symulacji. Do zobaczenia na szkoleniu…”

Mirosław Plak

Negocjator powinien obserwować wszystko. Musisz być po części Sherlockiem Holmesem, po części Zygmuntem Freudem.

Victor Kiam